Robert Negoiță a câștigat în primă instanță procesul cu ANAF

Robert Negoiță
Scris deRealitatea din AUR
Publicat18 mai 2026, 21:45
Actualizat18 mai 2026, 21:51
Victorie în primă instanță pentru Robert Negoiță în procesul cu ANAF în legătură cu obligațiile fiscale stabilite în urma unui control. Curtea de Apel București a admis cererea primarului Sectorul 3 și a anulat parțial deciziile emise de ANAF.
Citește și
- 09:08USR, partidul care și-a trădat toți președinții. Cine trage sforile din spate?
- 08:38Ioana Dogioiu, atac grav la susținătorii lui Veștea: "Nu mor caii când vor câinii"
- 08:05Viorel Cataramă, acuzații incendiare la adresa lui Ilie Bolojan: Când va pleca de la putere, vor ieși la iveală afaceri suspecte
- 08:03UMPMV, mesaj ferm din partea lui Adrian Veștea: „Un mesaj pentru unitate și responsabilitate!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News



























