Două TAXE NOI, luate în calcul de guvern. Centralele de apartament ar putea fi INTERZISE

Două TAXE NOI, luate în calcul de guvern. Centralele de apartament ar putea fi INTERZISE
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 24 nov. 2021, 08:35
Românii ar putea plăti două taxe în plus. Prima este cea auto, care este prevăzută în programul de guvernare. Este vorba despre maşinile care poluează.
Citește și
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News


























