DOSARUL PRIMARUL DIN SINAIA, ACUZAT DE CORUPȚIE. MAMA EDILULUI VA PLĂTI CAUȚIUNEA DE 600.000 DE LEI: "GARANTEAZĂ CU CASA DUMNEAEI"

DOSARUL PRIMARUL DIN SINAIA, ACUZAT DE CORUPȚIE. MAMA EDILULUI VA PLĂTI CAUȚIUNEA DE 600.000 DE LEI: "GARANTEAZĂ CU CASA DUMNEAEI"
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 28 ian. 2025, 12:17
Primarul din Sinaia anunță, în exclusivitate pentru Realitatea PLUS, că mama sa este cea care va garanta cu casa pentru plata cauțiunii de 600.000 de lei. Primarul din Sinaia anchetat de procurori nu și-a plătit încă cauțiunea de 600.000 de lei, iar astăzi este ultima zi în care o poate achita. În cazul în care acesta nu plătește, procurorii pot cere arestul preventiv.
Citește și
- 19:12Ilie Bolojan ar putea fi audiat la DNA în trei dosare - SURSE
- 13:10Sfidare marca Bolojan: Spitalul din Constanța, restricționat vizitatorilor pentru o vizită-surpriză a premierului demis
- 11:56Premierul interimar, mesaj de Ziua Independenței SUA: „Am încredere în viitorul relației dintre țările noastre”
- 11:32Scandalul azilelor groazei: Fiul lui Viorel Pașa, viceprimar PNL în fieful lui Bolojan - EXCLUSIV
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News
























