Mitică Dragomir: Simion va avea 50% la următoarele alegeri. Nimeni nu-l poate opri

Mitică Dragomir: Simion va avea 50% la următoarele alegeri. Nimeni nu-l poate opri
„George Simion va avea aproape 50% din voturi la următoarele alegeri parlamentare”
„George Simion va avea aproape 50% din voturi la următoarele alegeri parlamentare”, este declarația explozivă a lui Mitică Dragomir. Afaceristul susține că nimeni nu mai poate opri ascensiunea liderului suveraniștilor.
„La viitoarele alegeri parlamentare, Simion va avea aproape 50% sigur. Fii atent aici ce spun: nu poate nimeni să-l mai oprească pe Simion, joacă bine, a jucat bine și cu Anca. Degeaba unii îl acuză în fel și fel. Să știi de la mine, eu am știut că Anca se bate pentru locul 1.”, a declarat Mitică Dragomir.
Sursa: Realitatea din AUR
Citește și:
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
- 14:52 - Ninel Peia acuză un „jaf național” în scandalul în care sunt implicați frații Micula
- 11:35 - Petrișor Peiu, liderul senatorilor AUR: „Mini-reactoarele nucleare de la Doicești, prilej de etalare a neputinței și neștiinței”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News













